Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /data/web/virtuals/1856/virtual/www/templates/lower_v02/index.php on line 208
Lower.cz logo

LOWER | audit a tvorba www stránek, korporátní design, online marketing

Tvorba webových stránek

Nabízíme tvorbu webů, redesign zastaralých www stránek..

Číst dál: Tvorba www stránek

Správa a aktualizace www stránek 

Aby www stránky v průběhu času dobře plnily svoji funkci, je zřejmá nutnost zajistit jejich aktualizaci. Asi není nutné popisovat, jak se návštěvník stránek (příp. potenciální zákazník) tváří, když volá na neplatné telefonní číslo nebo stojí před zavřeným obchodem ve chvíli, kdy podle informací z internetu mělo být otevřeno. Proto aktualizaci webu nepodceňujte, neaktuální web kazí image firmy u zákazníků!

Číst dál: Správa webů a domén

SEO - optimalizace webu pro vyhledávače

SEO - neboli optimalizace www stránek pro vyhledávače - postupným vývojem se z této činnosti stal velmi obsáhlý obor. Optimalizace webu pro vyhledávače dnes probíhá v podstatě při jakékoli online aktivitě, která s webem souvisí (ať už jde o aktualizaci webu, budování zpětných odkazů, propagace na sociálních sítích apod.).

Číst dál: SEO - optimalizace pro vyhledávače

 Inzertní a katalogová aplikace EXS

logo-exsV současné době probíhá vývoj a zkušební provoz inzertní a katalogové aplikace, která najde uplatnění na komerčních portálech s nabídkou služeb a produktů od a pro koncové zákazníky (platforma pro C2C business).
 

Číst dál: Inzertní a katalogová aplikace EXS